Miloslav Holý - Soubor 11- ti grafický listů

Litografie, od 9x7 cm do 17x19 cm, signovány vpravo dole M. Holý, volné listy.

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

12882. Soubor 11- ti grafický listů
Dražba ukončena:11.10.2017 19:13:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:600 Kč