Miloslav Holý - Stromy

Kombinovaná technika, 28x32 cm. Signováno vlevo dole M. Holý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám a pasparta mírně poškozeny.

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

31336. Stromy
Dražba ukončena:25.04.2019 22:22:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč