Miloslav Holý - V parku

Tempera, 39x53 cm. Signováno vlevo dole Holý. Paspartováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

300917. V parku
Dražba ukončena:21.09.2019 20:06:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč