Miloslav Holý - Ve Slatinských zahradách

Kombinovaná technika, 26x38 cm, signováno vpravo dole M. Holý, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.. a PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

12681. Ve Slatinských zahradách
Dražba ukončena:21.09.2017 21:53:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč