Miloslav Holý - Z Jeleního příkopu ve slunci

Olej na plátně. 40x50 cm. Signováno vpravo dole M. Holý 42. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena akademickým malířem Petrem Bergrem, PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1897 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč

37846. Z Jeleního příkopu ve slunci
Dražba ukončena:27.11.2019 19:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč