Miloslav Pecháček - V sadě

Olej na kartonu, 55x56 cm, signováno vlevo dole Pecháček 89, rám.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: 1923 – 1993
Malíř. Studoval na Vyšší pedagogické škole v Praze. Na počátku 50. let studoval soukromě u malířů J. Brože, J. Slavíčka a J. Otčenáška, posléze na Akademii krásných umění Leonarda da Vinci v Káhiře. Značná část jeho malířských prací vznikla v cizině, kde pobýval jako aktivní hudebník. Jeho dílo je krajinářské, malířsky čerpal z okolí Chocně, z Polabí, v posledních letech i z Příbramska a Sedlčanska.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč

13644. V sadě
Dražba ukončena:25.10.2017 21:53:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč