Miloslava Vrbová - Bachčisarajská fontána

Olej na kartonu, 32x24 cm, signováno vlevo dole M. Vrbová, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu autorské razítko.

o autorovi: 1909-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

15777. Bachčisarajská fontána
Dražba ukončena:25.01.2018 21:14:25
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:14 000 Kč