Miloslava Vrbová - Baletka

Olej na kartonu, 30x25 cm. Signováno vlevo dole M. Vrbová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

49478. Baletka
Dražba ukončena:01.10.2020 22:15:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč