Miloslava Vrbová - Baletky

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 45x35 cm. Signováno vlevo dole M. Vrbová. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1909-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

35187. Baletky
Dražba ukončena:25.09.2019 21:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč