Miloslava Vrbová - Dívčí portrét

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 63x49 cm, signováno vlevo dole M. Vrbová, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

17311. Dívčí portrét
Dražba ukončena:28.03.2018 21:14:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (21.03.2018 12:23:26) 2573