Miloslava Vrbová - Noc smutného pierota

Olej na plátně, 35x55 cm. Signováno vlevo dole M. Vrbová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází z pozůstalosti autorky.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1909-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

vydraženo top
117573. Noc smutného pierota
Dražba ukončena:27.06.2024 22:26:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč