Miloslava Vrbová

49066. Pierot

popis: Olej na sololitu, 50x60 cm. Signováno vlevo dole M. Vrbová. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1909-1991
Narodila se v Žinkovech u Nepomuku. Studovala v Praze na ukrajinské akademii a na AVU u prof. Švabinského a poté v Paříži. Ve své tvorbě se zabývala figurální tvorbou a zátiším.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:00:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 500 Kč