Miloslava Vrbová - Pierot

Olej na sololitu, 50x40 cm. Signováno vlevo dole M. Vrbová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

49435. Pierot
Dražba ukončena:01.10.2020 21:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč