Miloslava Vrbová - Pierot

Olej na sololitu, 30x40 cm. Signováno vlevo dole M. Vrbová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

33889. Pierot
Dražba ukončena:26.06.2019 22:09:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč