Miloslava Vrbová - Portrét mladého muže (Michail Barišnikov) - baletní mistr

Olej na kartonu, 42x32 cm, signováno vpravo dole M. Vrbová, rám.

o autorovi: 1909-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

12464. Portrét mladého muže (Michail Barišnikov) - baletní mistr
Dražba ukončena:20.09.2017 22:18:17
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč