Miloslava Vrbová - V továrně

Olej na sololitu, 31x42 cm. Signováno vpravo dole M. Vrbová. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909-1991

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 50 000 Kč

23877. V továrně
Dražba ukončena:01.11.2018 20:00:07
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč