Mirko Šašek

306429. Lokomotiva II

popis: Olej na překližce, 14x16 cm. Signováno vlevo dole s věnováním Mirko Šašek 51. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 3 dnů, 5 hodin

konec dražby: 24.10.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 900 Kč