Mirko Šašek

55221. Pěkný sběr

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x48 cm. Signováno vpravo dole Mirko Šašek 57. Rámováno.

zbývá: 29 dnů, 14 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:19:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč