Mirko Šašek - Pěkný sběr

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 35x48 cm. Signováno vpravo dole Mirko Šašek 57. Rámováno.

o autorovi: 1916 – 1980
Grafik, malíř, ilustrátor a spisovatel. Studoval architekturu, kresbu a malbu u prof. Oldřicha Blažíčka na ČVUT v Praze. Věnoval se grafice a ilustraci dětských a pohádkových knih. Studijně pobýval v Belgii, Holandsku, Anglii a Skotsku.

55221. Pěkný sběr
Dražba ukončena:17.02.2021 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč