Miroslav Kužela - Novomanželé

Olej na sololitu, 40x53 cm, signováno vpravo dole M. Kužela 1974, bez rámu.

1928, Brno
Malbě se začal věnovat po roce 1958. Zástupce naivního umění, které hojně vystavoval u nás i v zahraničí. Typickým rysem jeho děl je lyrická usměvavost a radostný optimismus.

2014. Novomanželé
Dražba ukončena:26.03.2015 20:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč