Olej na plátně, 70x52 cm. Signováno vpravo dole Babinčák Miro MMXXIII. Nerámováno.
Nejdelší strana: 70 cm
o autorovi: Slovenský malíř a grafik, autodidakt. Vystavoval na Floridě a v Benátkách.