Miroslav Hais - Rytíř umění

Olej na plátně, 70x50 cm. Monogramováno vpravo dole H 2023. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1956
Malíř. Studoval soukromě kresbu pod vedením Dušana Kallaye. Do r. 1987 se zabýval převážně grafickou tvorbou (suchá jehla, mědiryt), na popud malířky Vilmy Vrbové Kotrbové se začal věnovat figurální tvorbě. Jeho práce jsou zastoupeny v soukromých sbírkách.

105614. Rytíř umění
Dražba ukončena:30.11.2023 21:09:34
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč