Miroslav Hanák - Zátiší s pomeranči

Olej na plátně, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Hanák 94. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1946
Narodil se v Krasíkově. Studoval v Praze AVU u prof. Součka. Ve své tvorbě se věnuje krajinomalbě, zobrazuje hlavně Prahu a okolí, a figurální tvorbě. Uspořádal řadu výstav.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

27468. Zátiší s pomeranči
Dražba ukončena:31.01.2019 21:29:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč