Miroslav Hruška - Květina a noty

Olej na plátně, 145x76 cm. Signováno vpravo dole M.Hruška 79. Rámováno.

Miroslav Hruška
42220. Květina a noty
Dražba ukončena:25.03.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč