Miroslav Hruška - Ostrov-portrét

Olej na plátně, 54x65 cm. Signováno vpravo dole M.Hruška 89. Rámováno.

Miroslav Hruška
303983. Ostrov-portrét
Dražba ukončena:10.03.2020 20:11:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč