Miroslav Hruška - Hudba a moře

Olej na plátně, 80x65 cm. Signováno vlevo dole M. Hruška 80. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Miroslav Hruška
304138. Hudba a moře
Dražba ukončena:23.03.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 500 Kč