Miroslav Jan Sládek - Loďky v zálivu

Olej na sololitu, 85x110 cm, signováno vlevo dole Jan Sládek, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1917 - ?

6830. Loďky v zálivu
Dražba ukončena:25.01.2017 18:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 700 Kč