Miroslav Jan Sládek - Na trhu

Olej na kartonu, 70x45 cm, signováno vpravo dole Jan Sládek, rám.

Pozn.: Pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1917 - ?

6985. Na trhu
Dražba ukončena:25.01.2017 20:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč