Miroslav Jan Sládek - Dívčí akt

Olej na překližce, 70x36 cm, signováno vpravo dole Jan Sládek, olištováno.

Pozn.: Pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1917 - ?

10122. Dívčí akt
Dražba ukončena:27.04.2017 19:24:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč