Miroslav Jan Sládek - Lesní cesta - Divišov

Olej na plátně, 90x124 cm, signováno vpravo dole Jan Sládek 1944, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1917 - ?

7272. Lesní cesta - Divišov
Dražba ukončena:26.01.2017 20:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 26.01.2017 20:49:23 1480