Miroslav Jan Sládek - Loďky v zátoce

Olej na sololitu, 45x123 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1917 - ?

8863. Loďky v zátoce
Dražba ukončena:30.03.2017 18:35:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč