Miroslav Jan Sládek - Stará Buchara

Olej na sololitu, 62x82 cm, signováno vlevo dole J. M. Sládek, rám.

Pozn.: Pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1917 - ?

8179. Stará Buchara
Dražba ukončena:22.02.2017 21:17:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 000 Kč