Miroslav Jan Sládek - Ulice v Orientu

Olej na sololitu, 43x60 cm. Monogramováno vpravo dole J. M. Sládek. Rámováno.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1917 - ?

106137. Ulice v Orientu
Dražba ukončena:26.11.2023 21:36:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 26.11.2023 21:33:30 5305
500 Kč 26.11.2023 8:11:36 4656