Miroslav Jan Sládek - Z Brače

Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vpravo dole J.M. Sládek, rám.

o autorovi: 1917 - ?

10194. Z Brače
Dražba ukončena:27.04.2017 20:29:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč