Olej na plátně, 42x34 cm. Signováno vpravo dole Kel. Rámováno.
Stav: Bez poškození
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1927 – 1965
Malíř, grafik, sochař. Studoval jako mimořádný posluchač výtvarné výchovy u J. Zrzavého na UP Olomouc, pak ve Zlínské škole umění v Gottwaldově. Maloval lyricko-poetické obrazy s expresivní barevností, nejčastěji figurální scény, také přírodu, zahradní restaurace, lunaparky, zasněné milence, lidi v dešti. V 60. letech se začal zabývat také sochařskou tvorbou. Byl členem SČSVU. Jeho práce jsou zastoupeny v MU Olomouc.