Miroslav Kostka - Kruhy

Kombinovaná technika, 55x50 cm, signováno vpravo dole Kostka, rám.

Pozn.: Rám poškozen. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

12345. Kruhy
Dražba ukončena:20.09.2017 20:17:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč