Kaseinová tempera, 33x27 cm. Signováno vpravo dole M. Koval 80. Rámováno.
o autorovi: 1944 – 2022
Fotograf, malíř, kreslíř, kurátor. Studoval AVU v Praze v ateliéru Františka Jiroudka. Ve svých pracích postupně tlumil barevnost, poslední obrazy byly reliéfní a téměř monochromní, malbu nakonec zcela opustil. Přírodní detaily začal dokumentovat pomocí fotografie. V 90. letech působil jako kurátor a dramaturg výstav v Galerii Jiřího Jílka v Šumperku.