Miroslav Kučera - Dřevorubec

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vlevo dole M. Kučera, rám.

1910, Praha
Student Vysokého učení technického v Praze (1928-1934). V letech 1934-1936 soukromě studoval užitou grafiku. Později tvořil zejména velké figurální kompozice.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

3542. Dřevorubec
Dražba ukončena:27.01.2016 19:42:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč