Miroslav Kučera - Zimní den

Olej na plátně, 50x70 cm, signováno vpravo dole M. Kučera, rám.

1910, Praha
Student Vysokého učení technického v Praze (1928-1934). V letech 1934-1936 soukromě studoval užitou grafiku. Později tvořil zejména velké figurální kompozice.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena. Vzadu ověřovací list.

2218. Zimní den
Dražba ukončena:27.05.2015 19:28:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč