Miroslav Kučera

304952. Chalupy pod sněhem

popis: Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vlevo dole M. Kučera 52. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1910. Studoval archietkturu a soukromě užitou grafiku. Ve své tvorbě se věnoval hlavně grafice a ilustracím, ale i malbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč

dražba ukončena: 25.05.2020 20:20:39

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 600 Kč