Miroslav Kučera - Chalupy pod sněhem

Olej na plátně, 40x50 cm. Signováno vlevo dole M. Kučera 52. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč

304952. Chalupy pod sněhem
Dražba ukončena:25.05.2020 20:20:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč