Miroslav Kučera - Procházka zimní krajinou

Olej na plátně, 55x65 cm. Signováno vlevo dole M. Kučera. Rám.

Pozn.: Rám i mlaba mírně poškozeny.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč

32264. Procházka zimní krajinou
Dražba ukončena:29.05.2019 18:30:39
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč