Miroslav Kučera - Zimní den na Karlovarsku

Olej na plátně, 40x60 cm. Signováno vpravo dole M. Kučera. R8m.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč

23724. Zimní den na Karlovarsku
Dražba ukončena:31.10.2018 22:35:41
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 300 Kč