Miroslav Kučera

304940. Zimní procházka

popis: Olej na kartonu, 23x40 cm Signováno vpravo dole M. Kučera. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1910. Studoval archietkturu a soukromě užitou grafiku. Ve své tvorbě se věnoval hlavně grafice a ilustracím, ale i malbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 500 Kč

dražba ukončena: 25.05.2020 20:05:49

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 25.05.2020 20:00:49 4450