Miroslav Kužela - Kaktus a motýli

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole M.Kužela 73. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

42226. Kaktus a motýli
Dražba ukončena:25.03.2020 20:15:47
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 000 Kč