Olej na sololitu. 50x31 cm. Signováno vpravo dole M.Kužela 76. Nerámováno.
Pozn.: Obraz byl vytvořen injekční stříkačkou.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč