Miroslav Kužela - Psík jsem já

Olej na kartonu, 24x40 cm. Signováno vpravo dole M. Kužela 1967. Nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena. Vytvořeno injekční stříkačkou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

35295. Psík jsem já
Dražba ukončena:26.09.2019 19:42:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 300 Kč