Olej na kartonu, 24x40 cm. Signováno vpravo dole M. Kužela 1967. Nerámováno.
Pozn.: Malba mírně poškozena. Vytvořeno injekční stříkačkou.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč