Olej na plátně fixovaném na sololitu, 22x29 cm. Signováno vlevo dole M. Kužela 75. Nerámováno.
Pozn.: Vytvořeno injekční stříkačkou.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč