Miroslav Kužela - Starý dům

Olej na plátně fixovaný na sololitu, 38x55 cm. Signováno vpravo dole M. Kužela 76. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

36677. Starý dům
Dražba ukončena:31.10.2019 19:25:45
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 700 Kč