Miroslav Kužela

52852. V zahradě

popis: Olej na plátně fixovaném na sololitu, 45x30 cm. Signováno vpravo dole M. Kužela 75. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

dražba ukončena: 25.11.2020 21:37:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 100 Kč