Miroslav Kužela - V zahradě

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 45x30 cm. Signováno vpravo dole M. Kužela 75. Nerámováno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

52852. V zahradě
Dražba ukončena:25.11.2020 21:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč