Miroslav Malina - Bez názvu

Kombinovaná technika na plátně, 70x60 cm. Signováno vlevo dole Malina 011. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1956
Studoval v Praze AVU u prof. Součka a Koláře. Ve své tvorbě se věnuje volné malbě, volné i užité grafice, ilustraci a realizaci objektů. Působí jako výtvarný pedagog na SUPŠ v Uherském Hradišti. Uspořádal řadu výstav.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

doporučujeme
152652. Bez názvu
Zbývá:0 dnů, 16 hodin
Konec dražby:29.01.2026 22:11:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 500 Kč