Miroslav Malina - Kokón

Kombinovaná technika na plátně, 60x50 cm. Signováno dole uprostřed Malina 15. Rámováno.

Nejdelší strana: 64 cm

o autorovi: 1956
Studoval v Praze AVU u prof. Součka a Koláře. Ve své tvorbě se věnuje volné malbě, volné i užité grafice, ilustraci a realizaci objektů. Působí jako výtvarný pedagog na SUPŠ v Uherském Hradišti. Uspořádal řadu výstav.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

88979. Kokón
Dražba ukončena:26.01.2023 22:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč